top of page

Programmeerimine Minecraftiga

Key-Art-Copy-1000x562.png

lastele vanuses 7-10

Ajakava:

Laupäev 13.30

Laupäev 12.30

Kuutasu 49€

Foxxy-greet-2.png

Kursuse teave

Minecrafti mängides saavad meie lapsed veeta palju tunde oma vabast ajast selle plokkmaailmas. Olenemata sellest, kas nad rajavad väikese ellujäämisfarmi või kavandavad ja ehitavad suurimat fantaasialossi, mida nad suudavad.

Paljud vanemad on juba aru saanud, et see lõbus mäng on suurepärane viis julgustada lapsi õppima kodeerima, ilma et see oleks raske ja igav töö.

Tõeline võti lapse kodeerimise õpetamisel on õige motivatsiooni leidmine. Minecraft pakub seda, kuna see ühendab neile meeldiva lõbusa mängu järkjärgulise programmeerimise sissejuhatusega.

Programmeerimiskeeled sisaldavad sageli palju sõnade, numbrite ja tähtede ridu, mis tähendab, et keerulisem kodeerimine nõuab palju sisendit. See võib olla hirmutav lastele ja täiskasvanutele, kes ei suuda kiiresti tippida.

Oma kursusel kasutame sellist programmi nagu Minecraft: Education Edition, mis pakub palju visuaalsemat ja vähem sõnasõnalist viisi, kuidas õpetada algajatele kodeerimist visuaalse plokk-kodeerimise abil. See hõlmab üksikuid eelnevalt kirjutatud koodi plokke, mida saab pusle osana programmi lohistada.

Kasutame sellist visuaalset programmeerimist hüppelauana oma lihtsate koodiridade kirjutamiseks, mis muutuvad järk-järgult pikemaks ja keerukamaks, kui õpilane muutub oma võimetes kindlamaks.

Minecraft võimaldab kohe koodi sisestada ja reaalajas näha, kuidas see mängus töötab. Seega programmeerime ja mängime samal ajal!

bottom of page